Zuzka Michálková

 

Kam si jen pamatuju mě zajímaly všemožné duchovní nauky a spiritualita vůbec. Poznávala jsem různé směry, praktikovala meditace i energetická cvičení, až jsem se během svého prvního těhotenství dostala poprvé do ženského kruhu vedeného Tamarou Melissou a tato skutečnost mě hluboce zasáhla. Možná poprvé v životě jsem si opravdu uvědomila, že jsem žena, učila jsem se (a stále se učím) cítit své ženské tělo a čerpat sílu a moudrost, která se v něm skrývá.

Transformativním zážitkem pro mě byly i domácí porody mých dvou synů, které mě dál nasměrovaly k zájmu o vědomé rodičovství, komunitní život a sílu lidského společenství. Časem ve mě tak vzklíčila myšlenka, že bych ráda chtěla prostor pro setkávání i sama vytvářet...

Pod vedením Ivany Koenigsmarkové jsem absolvovala výcvik pro duly a jsem lektorkou metody 3x3 Školy pánevního dna Renaty Skálové. V současnosti se kromě své rodiny věnuji práci v oboru Environmentální geochemie. S mým mužem a třemi syny žiji v Praze.

 

Můžete navštívit též mé osobní stránky zivotvbarvach.webnode.cz, kde najdete bližší informace k pořádaným akcím, seminářům Školy pánevního dna a službám duly. 

 

 

 

 

Dana Jirkalová

 

viz osobní stránky  tanectelohlas.com


 


 

Prema Jivan

 

osobní stránky https://www.studiolife.cz

 

Vyhledávání

Kontakt

Ing. Zuzana Michálková, Ph.D. 776 076 569